• banner1-1
 • banner2
 • banner3-1

ÇFARË BËJMË NE?

 • mmexport1
 • mmexport20
 • mmexport3
 • 未 标题 -4

Saunamates Co, Ltd themeluar në vitin 2000, një prodhues dhe eksportues të produkteve sauna kryesor mbi 17 vjet të shkëlqyer në Kinë. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 60.000 metra katrore, rreth 120 të punësuar, të krijojë një gamë të gjerë të produkteve sauna nga të projektimit për prodhimin dhe eksportin janë më shumë se 80 vende dhe fusha, duke prodhuar mbi 8, 000 njësi në vit. Varg Saunamates përfshin kabina infra të kuqe dhe dhoma me avull dhe lloje të ndryshme të sauna.

profesionistët e zhvillimit dhe mbi 17 vjet përvojë Saunamates karburantit të cilësisë, Saunamates krenohemi në arritjet dhe në cilësinë e produkteve, në mënyrë që të përmbushë konsumatorëve të ndryshme kërkojnë më mirë, ne kushtoj talentin dhe ekspertizën tonë për të siguruar cilësi të lartë në bazë të konceptit të tyre dhe imagjinata ...

SHËRBIMET TONA

 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i produkteve Saunamates sauna gati 17 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Kinë.
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !