Pse Saunamates

Hulumtim dhe Zhvillim
SAUNAMATES kanë një histori krenare të inovacionit dhe janë vazhdimisht duke kërkuar për të gjetur teknologjinë më të mirë për klientët tanë. Ne kemi një ekip profesional për të bërë kërkime të tregut dhe për të krijuar sauna infra të kuqe që janë të dy e bukur dhe efektive.
Tiparet e sauna SAUNAMATES:
 znmzfw8y

2. Shfaqja Elegant, stili elegant, punim druri shkëlqyer, mbështetëse ergonomik.

p5s1aoix

3.Easy për të instaluar, ai vetëm do të kushtojë rreth 20 minuta për të përfunduar instalimin.

qelqi 4.Tempered.

5.Digital Control Panel, sauna mund të jenë fuqinë off automatikisht në vendosjen kohë. Është shumë e lehtë dhe të sigurt për të kontrolluar sauna.

e6mbwy6w

6.Big Panel CD / DVD, Stereo CD / AUX / USB / SD / FM.

zt8vhm5g

7. kursimit të energjisë të lehta leximi, raund fashional dhe LED dritat katrore terapi ngjyra.

84nubo4w

 

8.The më profesionale kuti kryesore të kontrollit.

cilësi 9.High ngrohës infra të kuqe.

eoagvzrw

10.100% bordi Mica këmbët qelqi ngrohje

df89ea5b

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !